UZUN, DOLGUN VE GÜÇLÜ KİRPİKLER

UZUN, DOLGUN VE GÜÇLÜ KİRPİKLER

Her kız kirpiklerine önem verir ama benim önem vermem bir tık daha fazla. Küçükken nedenini tam olarak bilmediğim şekilde kirpiklerim kaşınıyor ve dökülüyordu. Bir süre sonra üst kirpiklerim tamamen dökülmüştü. Verilen ilaçlara ve kremlere rağmen kirpiklerim uzun bir zaman eski halini alamadı ve açıkcası bu durumu kafama pek takmıyordum.

Daha sonra yaşım ilerledikçe bu durum kafama takılmaya başlamıştı. Kirpiklerimi eski haline getirebilmek için yöntemler aramaya başladım. Aramalar sonucu bulduğum bilindik bir markanın serumunu sormaya gitmiştim. Eczacı da bana şuanki kullandığım Mavala‘nın DoubleLash serumunu önerdi.

Eczacının tavsiyesi ile alıp kullanmaya başladığım serum ile dışardan kirpiklerimi beslerken, yeme içme düzenimlede kirpiklerimi içerden besleyerek 1 ay sonra kirpiklerim çıkmaya başlayarak eski halini aldı.

Kirpiklerim için aşırı severek kullandığım ürün kaşlarım için aynı etkiyi gördüğümü söyleyemem ama baya bir şişe bitirdim. Sizde kirpiklerinizin güçsüzlüğü ve kısalığından şikayet ediyorsanız Mavala‘nın DoubleLash serumunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim ama siz kullanmadan önce eczacınıza bir danışın.1 thought on “UZUN, DOLGUN VE GÜÇLÜ KİRPİKLER”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir